Traťový rekord na trase dlouhé 4400 metrů odolal a jeho držitelem zůstává i nadále Jan Rajchart. Vítěz ztratil  1:20 min na rekordní čas. Závod se rozhodl 1500 metrů před cílem, kdy František Honsa v nájezdu do technické pasáže odjel soupeřům a v běžecké pasáži zvyšoval náskok, který dělal v cíli 1 minutu.

V kategorii běžců zvítězil Jan Šneberger Falcon Rokycany v čase 19:06. S 1 minutovou ztrátou doběhl Jiří Rosol z Loko Beroun a David Lukáš z Plzně. Mezi ženami na kole zvítězila Anna Součková CK Loko Rakovník a v běhu byla nejrychlejší Andrea Franková Loko Beroun. Závod byl vypsán i pro žákovskou kategorii do 15 let. Kategorii žáků vyhrál Štěpán Krula a v žákyních dojela Nela Jedličková oba z MS Bike Plzeň.

VC Eko komíny s.r.o.: 1.1.2018 - výsledky