Sestava ve složení Rohan Dennis, Richie Porte, Ethan Hayter, Carlos Rodriguez, Michal Kwiatkowski a Owain Doull na tom byla v polovině 18kilometrové trati stejně jako tým Deceuninck - Quick-Step (Alaphilippe, Lampaert, Cavendish, Honoré, Declercq, Ballerini), ale v cíli byla o 17 sekund rychlejší. 20 sekund ztratil favorizovaný celek Jumbo - Visma s Woutem van Aertem. Překavpivé čtvrté místo vybojoval Israel Start-Up Nation s Dane Martinem v čele. Izraelský tým ztratil 43 sekund.

Tým Rally vedoucího závodníka Robina Carpentera zaostal o 1:32 a Američan o průběžné vedení přišel. Novým lídrem je domácí Ethan Hayter s náskokem 6 sekun před Rohanem Dennisem. Van Aert ztrácí 16 sekund a Julian Alaphilippe 23 sekund, stejně jako jeho týmový kolega Mikkel Honoré. Hayter je také lídrem bodovací soutěže. Nejlepším vrchařem zůstal Jacob Scott (Canyon dhb SunGod).

Kompletní výsledky najdete na ProCyclingStats.com.