Na start společného závodu mužů elite a U23, který se jel na 7 okruhů o celkové délce 147 km, se postavilo 60 cyklistů. Do cíle jich dorazilo 38.

Nejlepší byl Vojta Řepa z Topforex Lapierre. Na druhém místě se ztrátou 6 vteřin dojel Jan Bárta (Elkov Kasper), 10 vteřin na třetí pozici ztratil Dan Turek (Israel Cycling Academy). Vojta Řepa tak vyhrál absolutně i v kategorii U23.

Druhý v kategorie U23 se umístil další cyklista Topforex Lapierre Jakub Bouček, který dojel absolutně čtvrtý (-0:14). Třetí místo v U23 obsadil na absolutně 8. místě s mankem -2:10 min. Jakub Otruba (Elkov Kasper). V elite si 3. místo připsal Petr Fiala z pražské Sparty, absolutně 5. (-0:24).

Závodu Českého poháru předcházelo kritérium Memoriál Jana Veselého. Ovládli ho cyklisté AC Sparta Praha Jan Ryba před Tomášem Kalojírosem, třetí nejvyšší počet bodů nasbíral Jiří Petruš z Topforex Lapierre.

Podrobné výsledky pohárového závodu nejdete na sportsoft.