Na čtvrtém místě v U23 skončil Martin Voltr a Štěpán Široký obsadil místo šesté. Vítězství v kategorii U23 vybojoval Filip Řeha z týmu Elkov Kasper.

Pro nás šlo o první start v sezóně, takže jsem nevěděl co od toho můžu očekávat. Tým se s tím nakonec popasoval velmi dobře, výsledky závodníků i týmové pojetí mi udělaly radost,” hodnotil šéftrenér Favoritu František Trkal. „V neděli se závodníci Favoritu Brno postavili na start domácího závodu V. Bíteš-Brno-V. Bíteš a za mě to byl solidní výkon.

loading...

Kmínek čtrnáctý na Bíteši

Vojtěch Kmínek byl nejlepším z cyklistů Favoritu Brno v zahajovacím závodě Českého poháru v silniční cyklistice Škoda Cupu, kterým byla klasika Velká Bíteš-Brno-Velká Bíteš. Obsadil celkové čtrnácté místo a hned za ním přijel Adam Křenek.

Za mě to byl solidní výkon, a i to umístění ve slušné konkurenci beru,“ hodnotil závod dlouhý 162 km šéftrenér Favoritu František Trkal. „Líbilo se mi týmové pojetí. Kluci se snažili a v našem domácím závodě se určitě neztratili,“ dodal šéftrenér.