Enric Mas (Quick-Step Floors) zvítězil v závěrečné šesté etapě Kolem Baskicka. Mas strávil celou, 122 kilometrů dlouhou etapu v úniku a jako jediný uprchlík vydržel na čele až do cíle v Arrate na vrcholu stoupání. Druhý dojel Mikel Landa (Movistar) s odstupem 12 sekund, který zaútočil v posledním kopci a dostal unaveného Primože Rogliče (LottoNL Jumbo) pod tlak. Slovinec však situaci zvládl, ztratil na Landu 42 sekundy a uhájil celkové vítězství.

V celkovém pořadí vyhrál Roglič s náskokem 1:09 před Landou. Třetí skončil Ion Izagirre (Bahrain Merida) s odstupem 1:42. Emanuel Buchmann (BORA-hansgrohe) skončil čtvrtý a pátý Nairo Quintana (Movistar).

Roglič zvítězil i v bodovací soutěži. Nejlepším vrchařem se stal Carlos Verona (Mitchelton-Scott). Enric Mas, odchovanec českého týmu Klein Constantia, se díky úspěchu v závěrečné etapě posunul zpět do čela klasifikace mladých závodníků.