Dařilo se však i ostatním. Karel Kopr si z Mistrovsví ČR Masters na dráze přivezl stříbrnou medaili a celkově napříč všemi věkovými kategoriemi obsadil 4. místo ve stíhačském omniu. V pěkných výsledcích pak pokračoval 13.9., kdy v 11. díle Giant ligy vyhrál kategorii Masters. Medailové umístění opět v kategorii Masters obsadil na horských kolech Jan Kučera, který byl osmý v tradičním závodě Ocelák, což v kategorii nad 50 let představovalo 3. místo. 2. místo v kategorii obsadil na závodě Novopacký MTB maraton. Dobře jezdila i dvojice juniorů, která sice na medaile nedosáhla, ale jejich výsledky jsou pro nás nadějí na medaile do budoucna. Tradiční přehled výsledků naleznete jako vždy níže, děkujeme za podporu a jako poděkování za přízeň, vás srdečně zveme na Slávistický týden s cyklistikou. Ten začíná 28.10. závody v pražském Motole. Poslední říjnovou sobotu a neděli vás zveme na cyklojízdy ze Slávie na místa posledního odpočinku našich významných členů Hausmana a Haupta. Sraz vždy v 9:00 před stadionem Slávie v Edenu. Ve čtvrtek 3. listopadu, pro vás máme připraven slavnostní narozeninový večer ve Strašnickém divadle a první říjnovou sobotu vás ČKV zve na tradiční ukončení cyklistické sezóny na Letné - Pražská míle.

• 2.9. Mistrovství ČR Masters: ve sprinterských disciplínách: K. Kopr 15. místo
  • 3.9. Mistrovství ČR Masters: ve stíhačských disciplínách: K. Kopr 4. místo absolutně, 2. místo kat M45
  • 3.9. Tour de Zeleňák: J. Marek 34. místo, J. Machát 56. místo
  • 4.9. Český pohár Juniorů Ostrava:J. Mayer 35. místo
  • 4.9. Extraliga Masters Svijany: J. Machát 6. místo
  • 6.9. VC 130 let cyklistiky ve Slavii: J. Hledík kat. M55 3. místo, K. Kopr, J. Machát a J. Mayer dojeli v hlavním pelotonu bez určení pořadí (závod předčasně ukončen pro nepřízeň počasí)
  • 10.9. Extraliga Masters Pardubice Časy: K. Kopr M45 5. místo
  • 13.9. GP Inkomo 11. díl Giant liga Plzeň: K. Kopr Masters 1. místo, J. Mayer 7. místo a J. Machát 9. místo
  • 17.9. Novopacký MTB Marathon: J. Kučera Masters M50 2. místo
  • 20.9. GP Dudatec 12. díl Giant liga Plzeň: K.Kopr Masters 6. místo, J.Mayer Junior 12. místo
  • 25.9. Ocelák Sázava: J. Kučera Masters M50 3. místo, 8. místo v absolutním pořadí bez kategorií