Prvně jmenovánému se dařilo tento měsíc pouze v časovkách, kde vyhrál svou kategorii v Temelíně a na Mistrovství republiky Elite obsadil pěkné 14. místo, k těmto krásným výsledkům ještě přidal úspěšné uspořádání naší největší akce VC Temelína v roli ředitele závodu. Jistě chtěl i přidat nějaké to pěkné umístění na silnici, kde startoval hned po MR na dalším díle RoadCupu v Úštěku. Tam ho však zastavil těžký pád. Následoval letecký transport do nemocnice a dvě náročné operace, které však dopadli výborně a Pavel je již mimo nebezpečí, zlomené krční obratle ho však na dost dlouhou dobu vyřadí z pelotonu.

Mimochodem Pavla zde výtečně zastoupil další lékař v týmu Patrik Štěpánek, který v tomto závodě dojel pátý a ve své kategorii obsadil 3. místo.

Janu Kučerovi se dařilo na MTB, celý měsíc dojíždět na stupních vítězů, ale nejvíce si cení 2.místa z Krále Šumavy 22.8..

Podrobný přehled výsledků:
 1.8. Van Gillem Cup MTB. 2. místo J. Kučera, 11. místo J. Erlebach
 2.8. MTB cup Pyšely: 5. místo O. Beran
 14.8. VC Temelína časovka: 1. místo P. Jelínek kat. B.
 15.8. VC Temelína silniční závod: J. Marek 28. místo, M. Menšík 32. místo.
 22.8. Masters Truck day: J. Hledík 7. místo, K. Kopr 10. místo
 22.8. Král Šumavy: 2. místo J. Kučera, 16. místo J. Erlebach
 22.8. Kolo pro život ČS:  J. Mayer 3. místo
 23.8. RoadCup O kolo Úštěku 3. místo P. Štěpánek, 12. místo J. Marek, P. Jelínek DNF.